Працюючи у літньому таборі перший загін зібрав 231 кг яблук, що склало кількості яблук, зібраних

другим загоном. Після збору урожаю дітям дозволили взяти всіх зібраних яблук. Скільки кілограмів яблук привезли діти із двох загонів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимирова Анжела.

Ответ:

1) 105: 5 = 21 (кг) зібрав 1 загін

2) 21 * 7 = 147 (кг) зібрав 2 загін

3) 147 + 105 = 252 (кг) зібрали всього

4) 252: 6 = 42 (кг) взяли собою 2 загону разом

Відповідь: 42 кг яблук зібрали 2 загону разом

Пошаговое объяснение: