Зовнішній діаметр порожнистої кулі – 18 см, а товщина стінок – 3 см. Знайдіть об’єм стінок.


Ответы на вопрос

Отвечает Bilovus Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо  радіус зовнішньої кулі  R=d/2=18 : 2=9 см

Далі знайдемо радіус внутрішньої кулі  r= 9 - 3= 6 cм

Об’єм  кулі (шара) дорівнює:

V= 4/3пR^3

Об’єм  зовнішньої кулі :

V= 4/3*п*9^3= 4/3*729п= 972п= 972* 3,14=3052,08 см3

Об’єм внутрішньої кулі:

V= 4/3*п*6^3= 4/3*216п= 288п= 288* 3,14= 904,32 см3

Знайдемо  об’єм стінок:

Vст.= Vз.- Vв.= 3052,08 - 904,32 = 2147,76 см3

Отвечает Русс Герман.

буде 54 тому що 18 ми множимо на діаметр 3