чому дориівнюе двадцять перший член арифметичної прогресії, якщо її перший член a1=2,2 , а різниця

d=0,4?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенова Айым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Формула n -го члена арифметичної прогресії:

an=a1+ (n-1)*d

а21= 2,2+ 20*0,4= 10,2