ҐОдна сторона трикутника в 7разів менша від другої і на 66см менша від третьої .Знайдіть сторони

трикутника ящко периметр 174см

Ответы на вопрос

Отвечает Кириленко Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона трикутника дорівнює- х см, тоді друга сторона дорівнює - 7х см,а третя сторона (х + 66) см.

Складємо рівняння:

х + 7х + х + 66 = 174

9х = 174 - 66

9х= 108

х = 108 : 9

х= 12 см одна сторона

7х= 7 * 12= 84 см друга сторона

х+66= 12+66= 78 см третя сторона