Пожалуйста помогите, я не понимаю эту тему с темами, поэтому прошу помочь решить эти задачи(с

условием) Задача 1. У василька з Марічкою було порывну грошей. Коли Василько купив книжку за 14 грн, а Марічка журнал за 6 грн., то у дівчинки залишилося грошей у три рази більше, ніж у хлопчика. Скільки грошей було в кожного спочатку?Задача 2. Із двох міст, відстань між якими 280 км вирушили назустріч вантажна та легкова машини та зустрілися через 2 години. З якою швидкістю рухалися машини, якщо швидкість легкової на 20 км/год більше, ніж вантажної?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марычева Владислава.

Ответ:

1.нехай х - кількість грошей спочатку

х - 14 , це стільки грошей у хлопчика стало

х - 6 , це стільки грошей у дівчинки стало, отже:

3(х-14)=(х-6)

3х-42=х-6

2х=36

х=18

відповідь: 18 гривень

2. s = 280 км = s1 + s2

t1=t2=t=2 год

v1 - швидкість вантажної , отже швидкість легкової

v2 =v1+20

s1 = t*v1 - відстань яку проїхала вантажна

s2 = t*(v1+20) - відстань яку проїхала легкова

отже запишемо, що

280 =2( 2 v1 + 20)

120 = 2 v1

v1 = 60

v2 = 60+20=80

відповідь: 60км/год, 80 км/год

Отвечает Ракович Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Маричка = Вася

Маричка - х

Вася - х

3(х - 14) = х - 6

3х - 42 = х - 6

3х - х = -6 + 42

2х = 36

х = 36 : 2

х = 18

По 18 гривен у каждого

18 - 14 = 4 (грн) - осталось у Васи

18 - 6 = 12 (грн) - осталось у Марички

12 : 4 = 3 - в 3 раза больше денег стало у Марички

Грузовая - х км

Легковая - х + 20 км

2(х + х + 20) = 280

2(2х + 20) = 280

4х + 40 = 280

4х = 280 - 40

4х = 240

х = 240 : 4

х = 60

Грузовая (х) = 60 км/ч

Легковая (х + 20) = 60 + 20 = 80 км/ч

60 * 2 = 120 (км) - проехала грузовая до встречи за 2 часа

80 * 2 = 160 (км) - проехала легковая до встречи за 2 часа

120 + 160 = 280 (км) - расстояние между двух мест