Знайти другу висоту паралелограма, якщо одна з його висот дорівнює 10 см, а його сторони дорівнюють

4 см і 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Никифоров Саша.
1)4*2+5*2=8+10=18
Відповідь 18