9. Відрізали 15% пирога. Скільки пирога залишилось? 10. 18% усіх дерев у лісі – берези. Яку

частину лісу займають берези? 11. Порівняти 40% від 120 і 120% від 40 12. Друкарка надрукувала 75% книжки в якій 600 сторінок. Скільки сторінок залишилось надрукувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Слюнин Ян.

9. Відрізали 15% пирога. Скільки пирога залишилось?

100%-15%=85% або: 17/20

10. 18% усіх дерев у лісі – берези. Яку частину лісу займають берези?

18%=0,18=9/50

11. Порівняти 40% від 120 і 120% від 40

120= 100%

х= 40%

х= 40×120÷100=48

100% = 40

120% = х

х= 120×40÷100=48

48=48

12. Друкарка надрукувала 75% книжки в якій 600 сторінок. Скільки сторінок залишилось надрукувати?

600ст = 100%

х = 75%

х=75×600÷100=450 ст — надрукували:

600-450=150 ст — залишилося.

Здається все вірно.