Перетворіть звичайний дріб 9/25 у десятковий


Ответы на вопрос

Отвечает Тупаева Маргарита.

Ответ:  0,36.

Пошаговое объяснение:

Перетворіть звичайний дріб 9/25 у десятковий

9/25=9*4/25*4=36/100=0,36.

Отвечает Мокроусова Ксюша.
9/25 верх і низ домножуємо на 2
18/50 це десятковий дріб!
ПОСТАВТЕ НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ