Купили 2,5 печива за ціною 27,2 грн за кілограм та 1,6 кг цукерок, ціна ярких за один кілограм у

1,5 раза більша за ціну одного кілограма печива. Скільки решити мають отримати з 200 грн? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедич Влад.

Відповідь: 66,72 грн.


Отвечает Сушков Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 27,2 * 1,5 = 40,8 (грн) - стоит 1 кг конфет

2) 27,2 * 2,5 = 68 (грн) - заплатили за печенье

3) 40,8 * 1,6 = 65,28 (грн) - заплатили за конфеты

3) 200 - (68 + 65,28) = 200 - 133,28 = 66,72 (грн) - сдача.