Розвязати задачу складаючи рівняння : Катер за 3 години пройшов за течією річки таку саму

відстань Як за 5 годин проти течії. Знайдіть швидкість катера за течією річки якою швидкість течії річки дорівнює 3 км за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Буткус Алеша.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

3(х+3)=5(х-3)

3 х+9 =5 х-15

-2Х=-15-9

Х=12-швидкість катера

12+3=15-швидкість катера за течією