Побудувати трикутник FHM, заданий координатами свої вершин F(0;-3), H(-1;5), M(5;2). Знайти

координати точки перетину сторони MF з віссю х, які є цілими числами.

Ответы на вопрос

Отвечает Недведь Ангелина.

Ответ:

x^{2} \neq  \lim_{n \to \infty} a_n \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right] x_{123}

Пошаговое объяснения

Вот так.