У ящику 11 білих, 4 чорних і 5 зелених кульок. Навмання виймають одну з них. Яка ймовірність

того, що вона ви-явиться:1) білою;2) не зеленою?​За Правильный ответ сразу даю 5⭐​

Ответы на вопрос

Отвечает Каюмова Момо.

Ответ:

1) 0,55 або 55% 2) 25% ( не впевнена, що 2 правильне )

Пошаговое объяснение:

11+4+5=20

11÷20=0,55

2) 4÷20=0,2 або 20%

55%+20%=75%

100% - 75%=25%