Вітер ніс повітряну кулю в одному напрямку протягом 8 годин, а в протилежному напрямку - у 5 разів

довше. На скільки більше годин куля летіла у протилежному напрямку? как записать услоаия

Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Данил.

Ответ:

Если только условия, то во так-

У 1 напрямку - 8 годин

У 2 напрямку -? Годин, але у 5 разів більше ніж у 1 напрямку

? - на скільки більше куля летіла у протилежному напрямку.

Ответ -

8×5 = 40(г)

40-8= 32

Відповідь: на 32 години

Отвечает Джуган Мілана.

Если только условия, то во так-

У 1 напрямку - 8 годин

У 2 напрямку -? Годин, але у 5 разів більше ніж у 1 напрямку

? - на скільки більше куля летіла у протилежному напрямку.

Ответ -

8×5 = 40(г)