N2 Найдовшу прогулянку у відкритому космосі здійснила жінка! Американка Сьюзен Хелмс пробула поза

кораблем майже 9 годин. А 12 квітня 1961 рокуЮрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світіздійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічнихпольотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, тривалість якогостановила 20% від тривалості прогулянки Сьюзен Хелмс, Яка тривалістьпольоту Гагаріна Ю.0.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горяева Катюша.

Ответ:

1.8 год.

Пошаговое объяснение:

Объясню так:

Допустим, чтобы меньше было писать, полет С. Хелмс (9год) это Х; а Гагарина - А. Тогда:

9 год=Х = 100%

А = 9:100*20=1.8 год.

-----------Если по действиям:-------------

1) 9:100=0.09(год) - 1%;

2) 0.09*20=1.8(год) - 20%.