Сплав містить 24% міді. Скільки кілограмів міді у 400 кг сплаву? СРОЧНО

ЖПЖПДПДПДППДПДПДПДПДПРРЖПЖППЖЖПЖП​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.

Ответ:

96 килограмм меди

Пошаговое объяснение:

400 × 24% = 400 × 0,24 = 96 (кг) – меди

Отвечает Казанцев Кирилл.

Ответ:

96

Пошаговое объяснение:

400 - 100%

   х  -  24%

х=400*24/100=96 кг