Площа прямокутника дорівнює 7,82 см в квадраті,а одна з його сторін-4,6см. Знайти периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Лена.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S = a*b

7,82 = 4,6*b

b = 7,82/4,6 = 1,7

P = 2*(a+b)

P = 2*(4,6 + 1,7) = 12,6