Точкa рухається прямолінійно за законом S = 2t3 - 4t2 + 4. Знайти прискорення точки в момент часу

t=3c.

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Зубов.

Ответ:

28 ед/с^2

Пошаговое объяснение:

S = 2t3- 4t2 + 4

v=s'=6t^2-8t

a=s''=12t-8

a(3)=12*3-8=36-8=28