Скільки цукру міститься в 4кг дванадцятивідсоткового сиропу Терміново!


Ответы на вопрос

Отвечает Астахов Алексей.

Ответ:

дано

маса 4кг

відсоток цукру-12%

Знайти: К-ть цукру

Розвязання

4*12/100=4*0,12=0,48кг=480г

Відповідь: 480г

Пошаговое объяснение: