2 24xY +3= 03314x +3540.3. көмектесіндерш лаик басып тіркелем пжжж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Ответ:

8x−2y+12x+3y=32

20x−5y−8x−2y=4

=========

20x+y=32

12x−7y=4

=========

y=32−20x

12x−7(32−20x)=4

12x−224+140x=4

152x=228

x=1.5

========

y=32−20x=32−20×1.5=2

Ответ: х=1,5, у=

Думаю правильно