Сума двох послідовних чисел дорівнює -19.Складіть рівняння і знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Евгений.

Ответ:

таким чином одно число -10, а інше( х+1) = -9

Пошаговое объяснение:

х+ (х+1)= -19

2х+1=-19

2х=-20

х=-10

Отвечает Ғазез Қасымжомартәлі.

Ответ:

-10 та -9

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число буде х, тоді друге, послідовне йому, число буде (х+1).

В сумі вони становлять -19,маємо:

х+ (х+1)=-19

х+х+1=-19

2х=-20

х=-10

Перше число = х = -10

Друге число = х+1= -1-+1=-9

-10+(-9)=-19

Відповідь -10 та -9