Знайти площу повної поверхні конуса твірна якого 10 см, а R=6


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

96π

Пошаговое объяснение:

Sповне= Sбічне + Sоснови

Sповне = π*R*L + π*R^{2}

Sповне = π*6*10 + π*36 = 60π+36π = 96π