У трикутнику одна зі сторін на 4 см коротша за другу, а третя на 3 см довша від другот. Знайдіть

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнюе 26 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Анастасия.

Ответ:9   5  12

Пошаговое объяснение:

х+(х-4)+(х+3)=26

3х=26+4-3

х=27:3=9

9+ (9-4)-(9+3)=26