Знайти невидому величину якщо а)10% шляху становить 32 м б)20% дижки молока доривнюе 52л в)25%

класу це 7 учнив г)75%виробцив становить 75 тисяч людей

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Ответ:

а=32, б=260, в=28, г=100000

Пошаговое объяснение:

а) 32:10*100=32

б)52:20*100=260

в)7:25*100=28

г)75000:75*100=100000