Купили 6 кг картоплі що становить 3/7 усіх куплених овочів скільки овочів було куплено?


Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 : 3/7 = 6 * 7/3 = 42/3 = 14 (кг) - было куплено всего