двох чисел дорівнює 5. Різниця Знайдіть ці числа, якщо 2/9 меншого з них дорівнює більшого. 20 \%

від​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирных Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - y = 6

2/9y = 0,2x

Решение

X = y + 6

2/9y = 0,2( y + 6 )

2/9y = 0,2y + 1,2

2/9y - ( 1/5)y = 1,2

( 10/45)y - ( 9/45)y = 1,2

(1/45)y = 1,2

y = 6/5 : ( 1/45 )

y = 54 ( меньшее число )

Х = 54 + 6 = 60 ( большее число )

Ответ числа 60 и 54