Чому дорівнює сторони прямокутника а і б, якщо вони відносяться,як 4:5 а площа прямокутника

дорівнює 980 см? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Матвей.

Ответ:

28 см    35 см

Пошаговое объяснение:

Сторони 4х см і 5х см, отже за умовою

4х*5х=980

20х²=980

х²=49

х=7

ширина 7*4=28 см, довжина 7*5=35 см