Спростити вираз -2,5х • 0,4у та знайдіть його значення,Якщо х= -1, у= -2


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

-2

Пошаговое объяснение:

-2,5х • 0,4у = -xy

Якщо х= -1, у= -2

-xy = -(-1) * (-2) = 1 *(-2) = -2