На першій полиці було у 3 рази більше книг ніж на другій після того як з першої полиці взяли 15

книг а на другу положили 11 книг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Олексин Христя.

Ответ:

перша полиця 3x-15

друга полиця x+11

3x-15=x+11

3x-x=11+15

2x=26

x=26:2

x=13 книг на другій полиці;

2) 13*3=39кних на першій полиці ;