Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 82,5 км/год і 2 год зі швидкістю 92,25 км/год. Знайдіть середню

швидкість автомобіля протягом всього шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Vtorushin Alex.

Відповідь:34,95км/год

Покрокове пояснення:V=S/t

S= 82,5 + 92,25 = 174,75 км

t = 3 +2 = 5 год

V = 174,75 / 5 = 34,95 км/год