перше число у 2 рази більше за друге і на 2.3 менше від третього. знайти ці числа якщо їхнє середнє

арефметичне дорівнює 7.4?

Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

(2x+x+(2x+2,3))/3=7,4

5x+2,3=7,4·3

5x=22,2-2,3

x=19,9÷5=3,98 - 2-е число.

2·3,98=7,96 - 1-е число.

7,96+2,3=10,26 - 3-е число.