4. Допоможи Кнопочці розв'язати задачу. Купили 10 кг моркви й виготовили з неї 2 л соку. Яка

ціна1л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Райан.

Ответ:

10кг моркви = 8*10=80грн

2л сока = 80 грн; 1л сока = 80/2 = 40грн

Отвечает Трупоедов Родион.

Ответ:

10:2=5(кг)-треба моркови на 1 литр соку

8×5=40(грн)-коштував 1 литр соку

Пошаговое объяснение: