Собака погнався за лисицею, яка була від нього на відстані 100м.Через скільки часу собака наздожене

лисицю, якщо лисиця за 1 хвилину пробігає 400 м, а собака 420 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Архипкин Андрей.

Ответ:

1) 420-400=20(різниця)

2) 100÷20=5(хв)

відповідь: через 5хв