За 5 ручок і 3 олівці заплатили 7 грн 15 коп. Скільки коштує одна ручка і скільки один олівець,

якщо олівець дешевший від ручки на 55 коп

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - ручка

х-0,55 олів

5х+3(х-0,55)=7,15

5х+3х-1,65=7,15

8х=8,80

х=1,10 грн - ручка

1,10-0,55=0,55грн - олівець