Обчисли площу бічної поверхні конуса, твірна якого 2 цілих 1/3 см, а радіус основи 1 цілих 1/2 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Ксения.

Пошаговое объяснение:

L-2 1/3

R- 1 1/2

П-3 1/7

S.б.п=2 1/3× 1 1/3= 7/3×4/3= 28/9 це приблизно

3 1/9