3. У похід діти вирушили о 9 год 15 хв, а повернулися додому о 13:40. На доро- гу до лісу вони

витратили 35 хв, а на повернення50 хв. Скільки часу дітибули в лісі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галямшина Алина.

Пошаговое объяснение:

не впевнена но:

1)13год40хв-9год15хв=4 год 25хв

2)35+50=85(хв)на всю дорогу

3)4 год 25хв-85хв=3(год)

Відповідь:3 години діти були в лімі