Спростити вираз 20+(15+3у) та обчислити його значення, якщо у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Котяш Василий.

Ответ:

41

Пошаговое объяснение:

20+15+3y = 35 + 3y

3y = 6

35+6 = 41

Отвечает Холод Никита.

Ответ:41

Пошаговое объяснение:

20+(15+3y=6)=41