У трьох цехах працює 413 робітників, причому в другого цеху на 35 робітників менше, ніж у першому,а

в третьому в 3 рази більше, ніж у першому.Скільки робітників працює в першому цеху?​ потрібно скласти рівнянняДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Яремов Коля.

Ответ:

х+х-35+Зх = 413

Пошаговое объяснение:

Отвечает Талантов Баяс.

Ответ:

1. Х+35

2. Х

3. 3Х

Рівняння:

х+35+х+3х=414

Х+х+3х=413-35

Ну можеш дальше решать сама если вообще знаешь как решать