периметр прямокутника дорівнює 34,а одна його сторона на 3 менша за іншу.Укажіть рівняння,яке

відповідає умові задачі​

Ответы на вопрос

Отвечает Борискин Данил.

Відповідь:

Р = 34

Р = 2(а+b)

b = а-3

2(а+а-3) = 34

Покрокове пояснення: