периметр прямокутника дорівнюе 34, а одна його сторона на 3 см менша за іншу. укажіть рівнняня, яке

відповідає умові задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Формула периметру

Р=2(а+в)

одна сторона а

друга сторона а-3

тоді перимерт буде

Р=2(а+а-3)=2(2а-3)=4а-6

4а-6=34

4а=34-6

4а=28

а=7