За 10 пиріжків і 5 тістечок заплатили 58 грн. Скільки коштує один пиріжок і скільки - одне

тістечко, якщо тістечко дорожче за пиріжок на 2 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Чхебелия Лана.

Ответ:

пиріжок=х, тістечко=х+2

10х+5х+10=58 грн. 15х=48 грн. х=3.2 грн, 3.2+2=5.2 грн.

Пиріжок=3,2 грн; Тістечко=5,2 грн.

Пошаговое объяснение: Порахував с калькулятором, все правильно.