Червона Шапочка несла бабусі 14 пиріжків , однакових на вигляд Кількість пиріжків з м'ясом

відносилася до кількості пиріжків а грибами й до кількості пиріжків з капустою як 2 : 2 : 3 . Дорогою дівчинка зголодніла й вирішила з'їсти один пиріжок . Яка ймовір нiсть того , що перший навмання витягнутий з кошика пиріжок буде м'ясом ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Эргюван Роксолана.

Ответ:А=4/14=1/7(=0.(142857)

Пошаговое объяснение: коеф. проп.=х. (2+2+3)х=7х=14

х=2

N(із м'ясом)=2*2=4. А=4/14=1/7(=0.(142857)