На перший трибуни розмистилося 2600 глядачив на другий - 1900 , на третий - 2400 . скильки глядачив

у середньому було кожний трибуни

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Ника.

Ответ:

(2600+1900+2400):3=2300

Пошаговое ♣

♣♠♦☺

Отвечает Иванова Аня.

Ответ:

думаю це вирішиться так

Пошаговое объяснение:

2600+1900+2400=6900

6900÷3=2300

відповідь 2300