За 12 днів магазин продав 108кг печива, а за наступні 6 днів 72 кг печива . Скільки в середньому

продав печива магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимова Алина.

Ответ:

10 кг печива в день

Пошаговое объяснение:

Беремо суму печива (108 + 72 = 180) та ділимо на загальну кількість днів (12+6=18), а потім ділимо перше на друге (180/18=10)

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

84

Пошаговое объяснение:

12 днів-108кг

6 днів-72кг

Так як 12 днів це те саме 6 днім і іще 6 днів, то

(180+72):3=84(кг)-печива в середньому продав магазин

Відповідь: 84кг печива