У двох хлопців разом 380 наклейок причому кількисть наклейок одного хлопця становить 90% від

кількості наклейок другого. Скільки наклейок мае кожен з хлопців пожалуйста помогите а то меня мама убёт

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Ярик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Нехай у першого хлопця х наклейок,тоді у другого 0,9х.

х+0,9х= 380

1,9х=380

х=380:1,9

х=200 н. - має перший хлопець

380-200=180 н. - має другий хлопець

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

90% = 90 : 100 = 0,9

1 мальчик = х

2 мальчик = 0,9х

х + 0,9х = 380

1,9х = 380

х = 380 : 1,9

х = 200

1 мальчик (х) = 200 наклеек

2 мальчик (0,9х) = 0,9 * 200 = 180 наклеек

200 + 180 = 380