Сергійко бажає у подарунок на Новий рік мобільний телефон за 5500 грн. Зараз магазин пропонує

купити цей телефон зі знижкою 15 %Скільки коштує новий телефон?​СРОЧНО МНЕ НАДО С УСЛОВИЯМ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронский Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15% = 15 : 100 = 0,15

5500 * 0,15 = 825 (грн) - скидка

5500 - 825 = 4675 (грн) - стоит телефон со скидкой в 15%

Отвечает Бахыт Даниял.

Ответ:

Пошаговое объяснение:5500-100%

х-15%

5500:100х15=825-скидка

новая стоимость 5500-825=4675