3. Сергійко бажає у подарунок на Новий рік мобільний телефон за 5500 грн. Зараз магазин пропонує

купити цей телефон зі знижкою 15 %Скільки коштує новий телефон?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нураева Алиса.

Ответ: 4675

Пошаговое объяснение: 1.5500:100*15=825

2. 5500-825=4675

Отвечает Чернышова Анна.
15% від 5500 буде 825. Тобто 5500-825= 4675 грн зараз коштує телефон