На першій полиці було книжок у 4 рази менше ніж на другій. Скільки книжок на другій полиці, якщо на

обох полицях разом 75 книжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Родикова Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество книг на 1-й полке.

x+4x=75

x=75/5=15 книг на 1-й полке.

4·15=60 книг на 2-й полке.