Ціна телевізора становила 2000 грн. Яка буде ціна телевізора, якщо спочатку її підвищили на 20 %,

а потім знизили на 10 % ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Силиванова Снежана.

Ответ:

2200 грн

Пошаговое объяснение:

2000/100=20

1%=20

20%= 20 × 20 = 400

10% = 20 × 10 = 200

110% = 2000 + 200 = 2200 грн

Отвечает Осяк Ангелина.

Ответ:2160

Пошаговое объяснение:

1)2000+20% від 2000=2400

2)2400-10% від 2400=2160