МНЕ СРОЧНРО УМОЛЯЮ!!! Дано дві кулі діаметри яких відносяться, як 1: 3. Знайдіть площу поверхні

більшої кулі, якщо діаметр меншої дорівнює 6см.

Ответы на вопрос

Отвечает Красковская Анна.

Ответ:

1017,36см²

Пошаговое объяснение:

d=6 r=3

1:3   3*3=9радіус більшої

S=4*πR²

S=4*3.14*3²=113.04cm²- менша

S=4*3.14*9²=1017,36- більша