У мішку 50 кг цукру. Для випікання пасок 4 дні витрачали по 9 кг цукру. На скільки кілограмів

цукру менше залишилось, ніж витратили?

Ответы на вопрос

Отвечает Астахова София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 9 * 4 = 36 (кг) - потратили за 4 дня

2) 50 - 36 = 14 (кг) - осталось

3) 36 - 14 = 22 (кг) - на 22 кг меньше осталось чем потратили